Hizmetlerimiz

Proje, Tasarım ve Mühendislik
Edis Havuzculuk, havuz yapımı ve tesisat montajı ile ilgili proje, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli kadrosuyla ve birçok güvenilir firmanın destek ve yardımlarıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin taleplerine yönelik yapı ve donanım tasarımı, teknik şartname, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özenle yürütmektedir.
 
 
Taahhüt ve İmalat
Müşteri memnuniyetini ilke edinen Edis Havuzculuk, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Yüksek kalitede işçilik ve kullandığı ekipmanlar sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri çok uygun maliyetlerde kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. Sürekli kendini yenilemeyi hedefleyen Edis Havuzculuk, imalat portföyünü geliştirerek sektörde öncü olmayi amaç edinmiştir.
 
Pazarlama ve Satış
Edis Havuzculuk tarafından satışa sunulan tüm ürünlerin stokta bulunması dikkat edilen noktalardan biridir. Müşteri talebi olduğunda ürünler derhal temin edilmektedir. Güvenilir üretici firmalarla çalışan Edis Havuzculuk'ta ürün yelpazesi çok geniş olup, yedek parça sıkıntısının hiçbir zaman yaşanmaması ilke edinilmiştir.
 
 
Servis ve Bakım
Firmamızın en çok fark yaratan özelliği müşteri memnuniyeti ve yaptığı her projenin arkasında oluşudur. Bunun sürekliliginin saglanması ise satış sonrası destekle mümkün olur. Edis Havuzculuk'un bünyesinde çalışan kadro her zaman yeni ya da eski müşterilerinin taleplerine cevap vermek icin hazırdır. Müşterilerinin her türlü servis ya da bakım ihtiyaçları, alanında uzman çalışanlarının analizi ile en dogru şekilde çözüme ulaştırılır.